36W RGB COB LED światło stroboskopowe aktywowane dźwiękiem DMX512 Flash oświetlenie sceniczne dla DJ-a impreza dyskotekowa Halloween Club
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Intuiit |
| Orzecznictwo: | CE&RoHS |
| Numer modelu: | TPL-033A |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | Minimalne zamówienie 20 szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | pudełko wewnętrzne + karton zbiorczy |
| Czas dostawy: | 25-35 dni |
| Zasady płatności: | T/T z góry (30% depozyt, 70% płatność saldowa przed dostawą) |
| Możliwość Supply: | 10000 sztuk/miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| typ: | LED LED Flood Light | Moc: | 36 W |
|---|---|---|---|
| Napięcie wejściowe: | AC 90-240 V, 50-60 Hz | Kąt świecenia LED: | 40° |
| Stopień IP: | IP20 | Gwarancja: | 2 lata |
| NW: | 3,0 KG | Wymiary: | 415*250*70 mm |
opis produktu
Dane techniczne
| Nr artykułu | TPL-033A |
| diody LED |
288 10 mm RGB (R: 48; G: 120; B: 120) |
| Maks. Moc | 36 W |
| Napięcie robocze |
AC 90 V/240 V, 50 Hz/60 Hz |
|
Kąt świecenia diody |
40 stopni |
|
Możliwość wyboru |
Wbudowane programy, automatyczne uruchamianie, tryb DMX, tryb slave, aktywacja dźwiękiem |
| Kanały DMX | 3,4,6,12,24CH |
| Stopień IP | IP20 |
| Wymiary produktu | 415*250*70mm |
| Waga netto | 3,0 kg |
Szczegóły produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O nas






Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie






