Zewnętrzne wodoodporne światło wiązki IP66 Led 200w ruchome światło głowicy z oświetleniem scenicznym DMX512
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Intuiit |
| Orzecznictwo: | CE&RoHS |
| Numer modelu: | XY-048P |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | MOQ 20PCS |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T z góry (30% depozyt, 70% płatność saldowa przed dostawą) |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Źródło: | Belka 200 W. | CCT: | 10226K |
|---|---|---|---|
| Kąt wiązki: | 1,9 ° | Kolor: | 12+1 Otwórz |
| Obrócone koło gobo: | 8+1 Otwórz | Sztywny: | 8 PRISM +4 Prism liniowy |
| Podkreślić: | Zewnętrzne wodoodporne światło głowicowe LED o mocy 200 W,Światło wiązki fazowej DMX512 z IP66,Światło głowicy ruchomego wiązki LED wodoodporne |
||
opis produktu
Dasen Imager B200 Ruchomy głowica Nowy punkt odniesienia w oświetleniu scenicznym
Imager B200 oferuje wszystkie trzy i więcej.
Zaprojektowany dla profesjonalistów wymagających więcej
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na festiwal, występ w teatrze, czy korporacyjną galę, B200 przynosi najnowszą generację w kompaktowym, gotowym do koncertu pakiecie.
Kluczowe cechy, które wyróżniają cię
•Patentowane 8-kolorowe kołoBogatsze mieszanie, gładsze przejścia i zero ′′błotnych′′ tonów.
•8+1 Obrotowe Gobos/Zmieniaj wzory na bieżąco.
•Ultra-Bright + CompactDuża wydajność, niewielki zasięg, idealnie nadaje się do ściśle przymocowanych podwozi lub mobilnych platform.
•Wskaźnik IP66Nie ma problemu. Wbudowana wszechstronność w pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Dlaczego firmy wynajmujące i LD lubią go
•Efekty gładkich pryzmatów/Szybka głębokość i wymiary dla dowolnej wskazówki.
•Szybkość i niezawodnośćZbudowany do występów, wycieczek i wysokiego zapotrzebowania.
•Przystępne dla użytkownika sterowanieMniej czasu na rozwiązywanie problemów, więcej czasu na tworzenie.
Idealne do:
Koncerty i festiwale
Produkcje teatralne
DJ & klubowe noce
Wydarzenia firmowe
Dane techniczne
| Artykuł nr. | XY-048P |
| Źródło światła | 200W BEAM |
| CRI | 75 |
| CZK | 10226K |
| Kąt wiązki | 10,9 stopnia |
| Przepływ światła | 11250LM@20m |
| Protokół kontroli | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| Kanały DMX | 16/19CH |
| Poziom IP | IP66 |
| Wymiar produktu | 356*244*586MM |
| Waga netto | 22 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







