LED IP66 Światło ruchomego głowicy 280W Beam Spot Wash CMY dmx512 Światło sceniczne
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Intuiit |
| Orzecznictwo: | CE&RoHS |
| Numer modelu: | XY-050P |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | MOQ 20PCS |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T z góry (30% depozyt, 70% płatność saldowa przed dostawą) |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Źródło: | LED 280W | CCT: | 8672k |
|---|---|---|---|
| Kąt wiązki: | 3 ° -30 ° | Kolor: | CMY+5 Kolor +4 Pizza Color+1 Otwórz |
| Obrócone koło gobo: | 9+1 Otwórz | Naprawiono koło gobo: | 13+1 Otwórz |
| NW: | 23,5 kg | Stopień IP: | IP66 |
| Podkreślić: | 280W ruchoma głowica LED,Wodoodporna lampa sceniczna IP66,Światło DMX512 typu beam spot wash |
||
opis produktu
Imager H280 Poruszająca się głowa ️ Uwolnij nieograniczoną kreatywność
Przedstawiam aparat H280, w którym najnowocześniejsza inżynieria spotyka się z nieograniczoną ekspresją artystyczną.Ta kompaktowa, ale potężna głowica przynosi zapierający dech w piersiach efekt wizualny z niezawodnością idealną na koncerty., festiwale, wesela i instalacje na dużą skalę.
Co wyróżnia:
•Patentowany 4-kolorowy układ koła/Uwolnij 15,6 miliona żywych kolorów z jedwabnymi przejściami.
•Wszechstronny Prism & Gobos- 9 warstwa obracających się i 13 stałych gobos do tworzenia oszałamiających, wielowymiarowych efektów.
•Ochrona IP66¢ Przebadane pod deszczem i wytrzymałe na kurz, deszcz i najtrudniejsze warunki turystyczne.
•Budowa gotowa do wykonania wycieczkiLekkie, ale wyjątkowo wytrzymałe, zaprojektowane pod kątem trudności codziennego życia na wynajem.
Wprowadź w życie swoją wizję:
•Koncerty i festiwale- Synchronizacja efektów prismowych z muzycznymi szczytami dla wciągających, energetycznych pokazów.
•Śluby i imprezyZmieniaj miejsca za pomocą płynnych barw i eleganckich projekcji wzorów.
•Architektura i instalacjeZmieniaj statyczne struktury w dynamiczne, przyciągające wzrok zabytki.
Zaprojektowane dla profesjonalistów, zbudowane na każdą scenę.
Dane techniczne
| Artykuł nr. | XY-050P |
| Źródło światła | 280W BEAM |
| CRI | 74 |
| CZK | 8672K |
| Kąt wiązki | 3-30 stopni |
| Przepływ światła | 6053LM@20m |
| Protokół kontroli | Art-Net, SACN, RDM, DMX |
| Kanały DMX | 23/26CH |
| Poziom IP | IP66 |
| Wymiar produktu | 365*245*659MM |
| Waga netto | 23.5 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







